Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok kezdő videósoknak?

Mit ajánlotok kezdő videósoknak?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a videózással kapcsolatban:


1.: Ha pl. csinálok egy gameplay videót, azt milyen programmal érdemes felvenni?


2.: Több olyan videós is van aki ugyebár "facecam"-es videókat csinál, azaz az arca is látszik a sarokban pl. Fifa közben, így látni lehet a reakciót is. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy ezt egy különböző program segítségével veszik fel és látják ők is magukat játék közben, vagy pedig pl. egy sima kézi kamerával veszi magát játék majd később összevágja a két videót?


3.: A zenékkel kapcsolatban az lenne a kérdésem videók alatt, hogy honnan lehet megállapítani, hogy egy adott zene használható-e vagy pedig nem szabad berakni a videó alá? Illetve ha van egy zene amelyik tetszik, de nem az én tulajdonomban áll akkor azt semmi képpen sem lehet betenni, vagy van erre is megoldás?


4.: A legtöbb videósnál azt vettem észre, hogy több monitorjuk is van. Ez csak arra szolgál, hogy lássák magukat is pl. "Vlog"-olás közben, vagy ennek más funkciója is van?



2015. ápr. 12. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
ELsőnek írd le a géped adatait!
2015. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. OBS

2. több féle képpen lehet, vagy a kettőt együtt veszed fel(obs tud ilyet), vagy összevágod a kettőt

3. license

4. ugyan arra használható mint az első monitor

2015. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen új gép lesz véve hozzá, azért nem írtam le, a mostani nem bírná pl. a Frapset, de az új már komolyabb dolgokat is vinni fog.
2015. ápr. 12. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezt új kérdésbe is rakhatnád: Milyen felvevő programot tudtok Mac-re?

stb.


normálisat ami ingyenest nem tudok, az obs van az látom, de még alpha


de ezt találtam, válogass kedvedre(a világos kék és sárga valószínűleg ingyenes)

2015. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
link lemaradt: [link]
2015. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy jött ide a Mac? Majd pont azt vesz a játékaihoz ugye? :D
2015. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hogy jött ide a Mac?"

úgy jött ide hogy: "Heló, esetleg tudsz monani egy olyan prg-t ami Mac-re megy és felveszi a játékokat?

Nagyon megköszönném."


prg gondolom program akarna lenni

2015. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kajak Mac-et akar venni a játékokhoz?


Az úgy kemény lesz.........

2015. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vágom miről beszéltek :D Egy büdös szóval nem említettem semmilyen Mac-et:D
2015. ápr. 13. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:
7. Kavargat itten.
2015. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!