Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti mennyi időközönként szoktát...

Ti mennyi időközönként szoktátok a gépet újratelepíteni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
A melós gépet 3-4 havonta. Az otthonit 6-8.
2015. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a gépeket, cca.: 4-6 évente telepítem újra, persze a rendszeres karbantartás mellett (tisztítás + töredezettségmentesítés + néha viruskeresés)
2015. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3-4-5 évente


De öreg vagyok én már az újratelepítésekhez.

Le van klónozva a rendszer egy másik merevlemezre is.

És, ha valami nagy gebasz van, akkor csak kicserélem...

2015. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A rendes rendszert 4-5 havonta, mikor már nem bírom elviselni, hogy nincsenek arra se frissítések, a VirtualPC-t meg minimum hetente.
2015. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 1 évente ha lassú
2015. ápr. 14. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:

1 felhasználós gépet ami jól karban van tartva azt kb 2-3 évente, esetleg 1-2 évente 1-szer.

Ha a fél família 2-3 gyerek +asszony is használja, na azt lehet évente 1-2-szer.

2015. ápr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Windows-t évente, Linuxot, OS X-t soha.
2015. ápr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tengor ***** válasza:
Irodai gépem 5 éve volt telepítve (XP). Itthoni Linuxot általában 2 évente szoktam, amikor kijön egy új LTS .1-es verzió.
2015. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát ha minden jól megy 1 év után szoktam újratenni, de ha hamarébb felkapom valamin a vizet, akkor szoktam ennél hamarabb újratenni
2015. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SimkoL ***** válasza:
Az asszony 'játszós' gépe évek óta nem volt - Win 7 és XP van rajta - A programozósom is régen, mivel három HDD van benne így az éppen szükséges rendszert índítom és nem szemetelek a másik kettőre. A Wise registry és disk cleanert használom takarításra. A fiamét kellet újrarakni nemrég, mert az asszony lenyomta az elosztót menet közben és kicsit megviselte a gépet - de kb. 2 éve ment neki addig a Win7 rajta - Van még egy 'zenegépem' egy ideig Win 98 :) alatt ment saját fejlesztésű szoftverrel, de most alkatrész cserék miatt kapott egy 'friss' XP-t. Vírusírtót folyamatosan nem használok, néha 1-2 havonta feldobok egyet fullra végignézek mindent majd uninstall. A család is van olyan fegyelmezett - talán egy picit értenek is hozzá -, hogy kétes oldalakat nem látogatnak.
2015. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!