Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen időközönként szoktatáto...

Milyen időközönként szoktatátok ujratelepíteni a windows 7et?

Figyelt kérdés
Illetve milyen időközönként érdemes?
2011. máj. 21. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:

én akkor szoktam mikor valami nyügje van.pl:nem tölt be.

időközönként:fél évente

2011. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Én épp a múlt héten raktam újra, a már majdnem 1 éves Utimate -emet, egy 64-bites Pro SP1-re. Már rengeteg "érdekes dolgot" csinált, amire nem tudtam más megoldást találni.


Aki nem merül bele a Warez világba, annak évekig is kihúzhatja a rendszere, aki viszont igen, az jobban jár ha fél vagy 1 évente újrarakja.

2011. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 1,5 éve van meg laptopom, és azóta nem lett újra rakva. A régi gépet is kb 2 évente, de azt is csak akkor ha valami kínja volt.
2011. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gyakran. Utoljára tavaly tavasszal telepítettem, de akkor is csak azért, mert lecseréltem az addigi némileg buheráltat eredetire.
2011. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem mert idő folyamán egyre lassúbb lett.

Köszi a válaszokat.

2011. máj. 21. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A belassulás ellen újratelepítés helyett érdemes először kicsit megtisztogatni a rendszert. Amiket első nekifutásra javasolni tudok, az alapos vírusirtás, defrag, Ccleaner. Azután - amit én kedvelek - az IObit Toolbox (ingyenes) vagy a Yamicsoft Windows 7 Manager (kevésbé ingyenes) lefuttatása, némi optimalizálás céljából. Ez így még mindig egyszerűbb, mint a rendszer és az összes program újratelepítése.
2011. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Advanced systemcare-t szoktam használni de már igy se az igazi, lehet hogy kiprobálom azokat amiket ajánlottál.

Köszi!

2011. máj. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!