Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leginkább tapasztalt kockákhoz...

Leginkább tapasztalt kockákhoz szólnék! Kis terjedelmű ám szórakoztató játékot keresek gépemre! Ismertek ilyen játékokat?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok és bármilyen technikai vívmány egyszerűen utál engem. Persze a korosztályomhoz méltón el tudok igazodni de itt kifújt.Szóval valami ütős játékba szeretnék belekezdeni(AMI nem LOL!).Lehet horror,krimi,akció,kaland és szerepjáték.Valami izgi *-* és vegye el a figyelmem a mindennapokról. Szóval Lolt már próbáltam de tipikusan nem vagyok csapatjátékos és a gépem sem bírja igazán :d létezik ennél kisebb terjedelmű játék de mégis szórakoztató? vagy túl nagyok az igényeim .-.?

#kocka #háromszög #csakírjatokválaszt
2015. ápr. 16. 17:11
 1/2 anonim válasza:

GTA, NEED FOR SPEED

Nem nagyok az igényeid.

2015. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A War Thundert én nagyon élvezem. Multiplayer repülő- és tankszimulátor. Ha épp csak fél órád van, játszol egy kört, de órákra is le lehet ragadni vele.


Stratégiát nem tudom mennyire szereted, a Rome II Total War-t vagy a Medieval Total War-t, esetleg a Civilization V-öt tudom ajánlani.


Ha értelmetlen ám nagyon látványos öldöklésre vágysz, akkor Ryse Son of Rome.


Autósok közül én a Need For Speed: The Run-t tudom ajánlani, engem lebilincselt a változatos pályákkal.


FPS-ek közül engem utoljára a COD Modern Warfare ami le tudott kötni.


Ha szeretsz építkezni, akkor a Cities Skylines egyértelmű nyerő, kis méretű játék ami hónapokra elszakíthat a külvilágtól.


Jó lett volna ha leírod a géped paramétereit, így nehéz ajánlani.

2015. ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!