Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen adatai legyenek, a...

Milyen adatai legyenek, a laptopnak/asztali gépnek hogy (. )?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék venni egy új gépet, ami leginkább arra kéne hogy a házikat megtudjam rajta csinálni(word,excel..stb) meg hogy simsezni tudjak rajta, a mostani gépünkön a sims nem igazán akar futni. Milyen adatai legyenek a gépnek hogy gond nélkül tudjam rajta futtatni a sims 3-at és kiegészítőit?

2015. ápr. 19. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy elég alacsony gépigényű játék, még a negyedik részét is könnyűszerrel vinnie kell egy mai belépő kategóriás gépnek is. Egy közepes A8-as APU, 4GB memóriával (512MB kiosztva az IGP-nek) elég lenne simán minden igényedhez.

Például:

[link]

[link]

2x [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Össz: 81.160Ft

2015. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Amúgy nem tudom miért nem viszi mostani ggépünk, elkezdek vele játszani (sims 2) és random kilép és leáll.

És laptopból milyen/melyik vinné?:) Mert inkább laptopon gondolkodom.

2015. ápr. 19. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Laptopokban nem nagyon vagyok otthon, nem is szeretem őket (nálam a mobilitás kimerül az okostelefonban, otthonra meg csak egyszerűen és olcsóbban bővíthető és fejleszthető asztali "erőműben" gondolkodok).

A laptop nyilván drágább lesz...sztem olyan 120-140k környékén kell gondolkodni, valahol ott kezdődnek a használhatóbb darabok.

2015. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!