Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen mobilt vegyek? Huawei...

Milyen mobilt vegyek? Huawei Ascend P7, Samsung Galaxy A5, Iphone 5C, Iphone 5s, Sony Xperia Z1 Compact

Figyelt kérdés
helló:) szeretnék venni egy okostelefont, de tanácstalan vagyok.. Iphonét sok helyről hallom, hogy olyat vegyek de nem tudom.. Amire kéne:Jó képek lövése, játékok pl. gangsar, asphalt 8, minecraft ilyenek, film nézés, zene hallgatás, skype, fb, messenger, insta, snapchat, viber. Fontos legyen hogy ne akadjon és ne laggoljanak a játékok. Gyors legyen és megbízható. Személyes tapasztalokat is írhatnátok, akinek ilyen telefonja van, vagy ha tudtok ajánlani valami jóféle telefont. Ja és hogy honnan rendeljem meg.. Előre is köszi :)
2015. ápr. 20. 20:56
 1/2 anonim válasza:
Samsung Galaxy A5.iPhone-t nem ajánlom,mert csak 2 magos a procija ellenben a többinek 4 magos.Szerintem mindegy melyiked veszed csak ne az iPhone-t!!!!!!!!!!!Külföldről (pl. e-bay)Mert ott olcsóbb.
2015. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezerszer le lett írva, hogy nem a magok számítanak... Az iPhone 6 2 maggal hozza azt a teljesítményt, mint amit az S6 8 maggal.
2015. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!