Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a touchpad a...

Nem működik a touchpad a lenovo laptopomon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem a gépet, eleinte előfordult hogy megkergült a touchpad vagy az usb-s egér és össze-vissza ugrált, a touchpad meg 1 cm-ről is érzékelni akarta az ujjamat, egyet kettőnek vett és ilyesmik, de most egyszerűen nem működik. Végignyomogattam a gombokat de nem lehet ki-be kapcsolni. Mit tudok csinálni? A google nem segített.

2015. ápr. 22. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Végignyomogattam a gombokat de nem lehet ki-be kapcsolni."

Olyan notebookot én még nem láttam.

2015. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az USB s egér zavarja be.
2015. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első, van olyan, pl az asus-nak több gépe is. Utolsó, amikor ez történt semmiféle usb-s egér nem volt bedugva. Azóta újra indítottam és most pillanatnyilag megy, de már többször is csinálta.
2015. ápr. 23. 18:55
 4/4 kjani55 válasza:
A vezérlőpulton menj rá az egérre, ott okézd le a Synaptics TouchPadot.(először alkalmaz utána oké)
2015. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!