Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meghalt volna a gépem?

Meghalt volna a gépem?

Figyelt kérdés
Ma takarítás közben egy 50Ft-os érme ráesett a merevlemezemre, aztán a gép azonnal lefagyott. Újraindítottam, de aztán nem lépett be többé a rendszerbe. Megpróbálkoztam az újratelepítésével is, de azóta a gép iszonyatosan lassú, mire betöltötte a telepítőt eltelt talán 20-30 perc, a telepítésről meg ne is beszéljünk... Lehetetlen bármit is csinálni rajta a ki és bekapcsoláson kívül, illetve biosba tujdok belépni még. Mi baja lehet? Az újratelepítést mindig usb-n keresztül csinálom.

2015. ápr. 25. 21:44
 1/5 anonim válasza:
Ha a géped nem is talán a HDD
2015. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gábor_79 ***** válasza:
Igen, legfeljebb a HDD.
2015. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
Mivel úgy ahogy működik a géped, akkor töltsd le ezt [link] és ezt [link] raktd fel pendrivera és lesz egy működő rendszered, ami nem a lemezedről fut és rá tudsz nézni vele a HDD-re és az adatokat is lementheted és diagnoztikát végezhetsz.
2015. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:
A tetejére esett az érme v. a panelra? Mit keres gép közelében más fémtárgy, mint egy csavarhúzó?
2015. ápr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az asztalom mellett volt. Az oldalát levettem, mivel ha rajta van túlmelegszik és folyamatosan újraindul. Sajnos így jött most össze, de szerintem már haldoklott, mivel előfordul, hogy teljesen váratlanul leesett a fordulatszám, majd ismét felpörgött. Torrentezés közben ha 10gb-nál nagyobat szedtem le, folyamatosan leesett a töltési sebesség 0.4 kb/s körülre és ekkor az egész gép lefagyott, csak az egér mozgott.
2015. ápr. 27. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!