Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A mikrofonom búg de ha hozzá...

Kevindos1996 kérdése:

A mikrofonom búg de ha hozzá érek a géphez akkor nem búg, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan problémám van hogy búg a mikrofonom fülesen, egy Raptor HS40-et használok, ha hozzá érek a gépemhez a búgás megszűnik. Nem rég költöztem új házba és meg is néztem a földelést jól van leföldelve, a 1 emeleten lakom , a szobámban búg a mikrofon de a földszinten nem... A régebbi házban is búgott a mikrofon a mikrofon jó több gépen kipróbáltam. Újra építettem a számítógépem egy Cooler Master n200 vettem és abba építettem a gépemet bele. Szinte mindent kipróbáltam már.. A furcsa az hogy a földszinten nem búg, a földszinten két hall van, az első emeleten meg a szobák megnéztem, a szüleim szobájában is ott is búg. Valami ötlet hogy mitől lehet? (Angliában élek) előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 27. 17:01
 1/1 tibusz0211 ***** válasza:

Elektromos jellegű probléma.

-Az aljzat amibe dugod a gépet nem földelt

-A gépben úgynevezett kóbor áram van, ami az érintéskor rajtad keresztül távozik.


Könnyen ellenőrizheted egy multiméterrel, vagy fázisceruzával érj hozzá a géphez, és nézd meg mutat e feszültséget, vagy felvillan e egy pillanatra a ceruza.

2015. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!