Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Laptopon print screenelni hogy lehet?

sehogy se tudok, pedig nyomkodom a prt sc gombot de semmi:S

[link]

itt egy kép, nekem iylen kis keretekbe van, lehet az a baj h mást is kell közbe még nyomni hozzá:S tudtok segíteni?

2010. febr. 22. 11:34  Privát üzenet  

A válaszok
Az "Fn" gombot lenyomva tartod, majd print screen. Utána beilleszted mondjuk a paint-be és kész is

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. febr. 22. 11:39 Privát üzenet

a prtsc gomb megnyomása ún. screenshotot készít, ezt a vágólapra helyezi.

a crt v megnyomására lehet a képet beilleszteni pl. egy dokumentumba.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2010. febr. 22. 11:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de nekem miért nem siekrül? hülye nem vagyok az informatikához, mert midnent megértek és mindenre rászotkam jönni, de egyszerűen semmi se válik be:S

de nem hiszem h a laptop a más, mert mind ugyanolyan lehet, akkor meg mirétnem:S

# 3/4Időpont 2010. febr. 22. 11:47 Privát üzenet
Nekem HP laptopom van, ugyanazzal a kis keretes prt sc gombbal, mint neked. Egyszerre kell lenyomva tartani az fn gombbal, ami a space mellett van nálam, ugyanolyan színű keretben, mint a prt sc gomb és a többi. Először az fn gombot nyomd le, aztán amíg nyomva tartod, közben a prt sc-t is.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. febr. 22. 12:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Emachines E528 laptopon hol van az alap webkamera, hol tudom megnyitni hogy lássam is magam? Windows7 operációs rendszer
Norvég laptopon fogok tudni magyar betűkkel írni?
Hogy állítsam világosabbra a laptopon a képet?
Megoldható laptopon az 5.1?
Toshiba satellite c660d-11g laptopon, hogy tudok print screenelni?
Laptopon, hogy lehet print screenelni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!