Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopon print screenelni...

Laptopon print screenelni hogy lehet?

Figyelt kérdés

sehogy se tudok, pedig nyomkodom a prt sc gombot de semmi:S


[link]

itt egy kép, nekem iylen kis keretekbe van, lehet az a baj h mást is kell közbe még nyomni hozzá:S tudtok segíteni?


2010. febr. 22. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az "Fn" gombot lenyomva tartod, majd print screen. Utána beilleszted mondjuk a paint-be és kész is
2010. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a prtsc gomb megnyomása ún. screenshotot készít, ezt a vágólapra helyezi.

a crt v megnyomására lehet a képet beilleszteni pl. egy dokumentumba.

2010. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de nekem miért nem siekrül? hülye nem vagyok az informatikához, mert midnent megértek és mindenre rászotkam jönni, de egyszerűen semmi se válik be:S

de nem hiszem h a laptop a más, mert mind ugyanolyan lehet, akkor meg mirétnem:S

2010. febr. 22. 11:47
 4/5 anonim válasza:
Nekem HP laptopom van, ugyanazzal a kis keretes prt sc gombbal, mint neked. Egyszerre kell lenyomva tartani az fn gombbal, ami a space mellett van nálam, ugyanolyan színű keretben, mint a prt sc gomb és a többi. Először az fn gombot nyomd le, aztán amíg nyomva tartod, közben a prt sc-t is.
2010. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Férhéll válasza:

Tartsd nyomva az fn gombot (kb. bal-alsó sarok a billentyűzeten), közben nyomd meg az insert/prt sc gombot (kb. jobb-felső sarok a billentyűzeten) majd mindkettőt engedd el!


Ezután nyisd meg a Paint programot (start menűben keress rá például) és tartsd nyomva a ctrl-t (bal-alsó sarok a billentyűzeten), közben nyomd le a "v" gombot!



Ennyi! most már csak a kb. jobb-felső sarokban lévő mentés gombra kell kattintani!

kb. így néz ki a mentés gomb: [link]



Majd ki kell választani hogy hova szeretnéd menteni, és kész.


(:

2020. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!