Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Műszaki egyetemre feltétlenül...

Műszaki egyetemre feltétlenül szükséges a laptop vagy vehetek számítógépet is?

Figyelt kérdés
Szeptembertől ha minden jól alakul (nagyon valószínű), akkor a Széchenyi Egyetem járműmérnöki karán fogok továbbtanulni. Arra lennék kíváncsi, hogy feltétlen kell-e műszaki karokra (főleg Széchenyi-n) laptop, vagy vehetek itthonra PC-t is. Azért dilemmázok mert alapjáraton nagyon nem szeretem a laptopokat, és inkább asztali gépes vagyok. De ha javasolt akkor inkább laptopot veszek.

2015. ápr. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdés, hogy feltétlenül szükséges koliba költöznöd, vagy albizni is lehetséges?
2015. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Győrhöz közeli városban élek szóval bejárós leszek. Elfelejtettem kiírni ezt pedig szerettem volna. Köszönöm :)
2015. ápr. 28. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bejárós leszel, akkor nem feltétlen szükséges szerintem, ha nem szeretnél venni.
2015. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Macy@ válasza:

Szia! Én is a Széchényire fogok járni szeptembertől, de másik karra. :) Szerintem jól jön az a laptop, hidd el...Többektől hallottam, hogy ők nem használnak füzeteket.. vagy esetleg prezentációt tartani is könnyebb. Szóval hasznos, mert tudod magaddal vinni. Bár, ha jobban meggondolom esetleg egy jobb minőségű táblagép is szóba jöhet :) A lenne a legjobb, ha vennél PC-t is, meg egy laptopot/táblagépet is :)

19/L

2015. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy tabom van szóval azzal szerintem akkor el lehetek :). Így utólag belegondolva veszek hozzá egy klavietúrát és már jó is :D köszönöm a választ, melyik karra mész tovább ?
2015. jún. 3. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!