Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt egy fujitsu...

Mi okozhatja ezt egy fujitsu siemens amilo L7320gw laptop-nál?

Figyelt kérdés

1. A gépben cd/dvd meghajtó van (elvileg), de dvd-ről nem hajlandó bootolni

2. A cd-t hagyjuk, arról vagy bootol vagy nem, de nem is ez a lényeg

3. Pendrive-ra raktam WinXP SP3-at RUFUS-szal (YAMI nem volt jó valamiért), így már tudok bootolni is.

4. Na most. Felraktam már 2-féle XP-t is sima és gyorsformázással, partícionálással és most jön a lényeg

5. Amikor betöltődik az xp, állandóan sorban elkezdi megnyitni az Internet Explorer-t, hiába Alt+F4-ezek mint az őrült ha sikerül is bezárnom őket azonnal újrakezdi, egy idő után meg már nem is tudok semmit csinálni (tippelem annyira lefoglalja a vinyót meg az erőforrásokat) még a ctrl+alt+del se műxik.

6. Már vagy 5x kivettem a gombelemet hosszabb időre hogy felejtse el a beállításokat, de csak csinálja



2015. ápr. 29. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!