Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopvásárlás előtt állok,...

Lev3 kérdése:

Laptopvásárlás előtt állok, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

az Intel Core i7 4510U procis laptop jobb AMD Radeon R5 M230 vidikártyával vagy a az

Intel® Core™ i5-4210M procis GeForce GT 840M videókártával?



2015. ápr. 29. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem asztali gép, hogy csak a hardver számít, naygon fontos a minőség és a garancia, ezekből az adatokból nem derült ki, hogy melyekről van szó.

Mire kell a laptop és mennyid van rá?

2015. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tibusz0211 ***** válasza:

Én az i5-öt venném így látatlanban. Az #1 válaszolónak is igaza van, én elmondom miért ezt választanám:

A processzor típusok jelölésének végén az U az alacsony feszültségszintű, takarékos processzorokat jelöli. Ezekkel meghosszabbítható az akku üzemideje, cserébe sosem éri el egy "normál" verzió erejét.

Az "M" a mobil processzor normál órajellel. Az i7 4500u is ugyanúgy 4 magot fog használni és az i5 is. 2mag 4szál pontosabban.


Az R5 M230 és a GT 840M között pedig az nVidia felé billent teljesítményben kicsit a mérleg.

2015. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat én is az i5-ös felé hajlok
2015. ápr. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!