Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excellben szeretném a dátumot...

Supra01 kérdése:

Excellben szeretném a dátumot hetekké akarom alakítani és régi verzióban is megnyitni?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, hogy az én excelem új verzió, és használom a HÉT.NAPJA parancsot, ami egy dátumból megmondja nekem, hogy melyik hétre esik.

Viszont, ha egy olyan gépen nyitom meg, ahol nem az új excel van, akkor ott #NÉV hibát jelez.

Próbáltam a cellaformátumokat, de nem az a hiba.

Annyit vettem észre, hogy a régi excellben nem találom a HÉT.NAPJA függvényt. Lehet, hogy abban nincs benne?


És ha nincs benne van valami lehetőség, hogy megoldjam?

Vagy a régi excell is tudja csak más függvény kéne neki?



2015. ápr. 30. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy régi meg új Excel, konkrét számozott verziók vannak.

Ha nincs benne az a függvény, akkor a konkrét verzióval guglizni kell, hogy hogyan lehet megoldani.

2015. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos, a régi 2007-es az új 2013-as.
2015. ápr. 30. 10:31
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


a HÉT.NAPJA függvény már a 2003-es excelben is szerepel, tehát ott valami más gond van.


Próbáld a 2013-as excelben "Mentés másként" parancsot és a kiterjesztésnél tedd át az "Excel munkafüzet (*.xlsx)"-ről "Excel 97-2033-munkafüzet (*.xls)"-re. (Ha van benne olyan)


Én kipróbáltam 2010-es excelben (nekem ez van) majd visszamentettem 2003-as excelre és mindkettőben működik a HÉT.NAPJA függvény (a mai napot 2015-04-30, mind két excel 5-nek irja)


Sok sikert.

üdv.

2015. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Megnézem ezeket akkor!!!!

2015. ápr. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!