Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptop asztalán, egy elmente...

A laptop asztalán, egy elmentett szöveges dokumetumot ki akartam emelni, azzal variáltam, a vége az lett, hogy asztali ikonok nagy méretűek lettek. Hogyan állíthatóm vissza a laptopomon asztalán megjelenő ikonokat normál méretűre? SOS?

Figyelt kérdés
Előre köszi...hogy elállítottam valamit, azt tudom, de megoldani nem

#ikonokmérete
2015. ápr. 30. 14:29
 1/8 Tengor ***** válasza:
Ctrl + görgess az egér görgővel!
2015. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Újabb naaagy méretű ikon lett.....sajnálom, idegesít, kérek, még tanácsokat. Ekkora hülyeséget itt még nem csináltam.


Mindegyik nagy lett, a google, számítógép stb ikonja, kb. 2X2-es

2015. ápr. 30. 18:25
 3/8 Tengor ***** válasza:
Akkor esetleg görgesd a másik irányba! Meg tegyél fel egy képet az asztalról!
2015. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lajos54 ***** válasza:

Azt nem írod, milyen oprendszert használsz (mint ahogy manapság sokan természetesnek veszik, hogy ezt majd kitaláljuk).

Pedig 4-5 variáció is lehet...

Ezen a gépen, amin most írok, még XP van, ezért az ide vonatkozókat írom le (bár Win 7-nél is hasonló, Win 8-nál ezt még nem próbáltam).

Kattints az egér jobb gombjával az asztalra, majd válaszd a Tulajdonságokat. Ezután a Megjelenés fület, majd ott a Hatásokat.

Nézd meg, hogy a Nagy ikonok használata sor előtt van-e pipa. Ha van, vedd ki, majd kattints az OK-ra. Aztán ismét az OK-ra.

2015. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem win7 van
2015. máj. 1. 12:46
 6/8 A kérdező kommentje:
küldenék egy képet a laptopról, hogy néz ki, most......engem nagyon zavar....és nem sikerül...
2015. máj. 1. 13:20
 7/8 A kérdező kommentje:

feladom, majd elviszem

szakszervízhez...képet itt nem lehet küldeni...ez van :((((

2015. máj. 1. 13:22
 8/8 Tengor ***** válasza:
Feltöltöd valahova és megosztod a linket. Mindent lehet, csak akarni kell.
2015. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!