Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letéptem a 2. Perforációnál a...

Török Lajos kérdése:

Letéptem a 2. Perforációnál a PlayIT jegyet mennyire nagy gond?

Figyelt kérdés
Vettem ki a pénztárcámból és leszaladt a 2. Perforációnál adról még elfogadják?

2015. máj. 3. 09:26
 1/8 Tengor ***** válasza:
Ha teljesen elszakadt, akkor szinte biztos, hogy nem fogják elfogadni.
2015. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak leszakadt ott ahol le kéne tépni majd és nem a jegy szakadt el
2015. máj. 3. 10:11
 3/8 A kérdező kommentje:
A jegy sértetlen ahol le kell tépni amikor beengednek az jött le vagyis ha azt kel letépni mert kettő perforálás van rajta. Nem todom hogy az baj lesz e vagy mondom hogy leszakadt véletlen és az elég e. Vagy vegyek új jegyet.
2015. máj. 3. 10:14
 4/8 Tengor ***** válasza:
Tehát olyan, mint ha már valaki felhasználta volna... ciki.
2015. máj. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na akkor mit tegyek vegyek másikat ha még éehet szerinted vagy háthha elfogadják még
2015. máj. 3. 10:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg ezt karszalagra cserélik és elveszik a letáprtt jegyet szóval lehet nem lenne baj mert el veszik a letépett részt és az nállam lesz
2015. máj. 3. 10:32
 7/8 Tengor ***** válasza:
Gondolom a helyszínen is lehet jegyet venni. Készülj úgy, hogy ott kell megvenned a jegyet, aztán legfeljebb kellemes meglepetés ér.
2015. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a segítséget :-)
2015. máj. 3. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!