Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tönkrement a laptop billentyűzet?

Tönkrement a laptop billentyűzet?

Figyelt kérdés
Van E-571 laptopom,amin elég sok betű nem működik.Ebayről megéri rendelni billentyűzetet?Mert ott 3 ezer forint,itthon meg vagy 20 ezer.S,hogy álljak majd neki,nem akarom szervizbe vinni,ha nem muszáj?
2015. máj. 4. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis belefújtam a kijelzőhöz való lcd tisztítót,s valószínű attól döglött be néhány billentyű,bár ahova fújtam,attól a billentyűtől legmesszebb lévő billentyűk közül se működik egy pár,nem tudom mitől lehet.
2015. máj. 4. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri. Általában a youtube-on sereg tutorial van. [link]
2015. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nem viszem szervizbe,mert lehet,sőt biztos,hogy drágább a "kivizsgálás",mint az Ebay...Viszont ettől függetlenül nem értem,hogy ez miért olcsó,s mondjuk ilyen pl.hogy ram,hdd ilyenek miért vannak olyan árban,mint itthon?
2015. máj. 4. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
a folyadék megöli a billentyűzetet..
2015. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én tennék egy próbát vásárlás előtt. Levenném a billentyűzetet és átmosnám alkohollal. Vagy ion cserélt vízzel és utána szárítanám egy-két napot. Telefonok kibírják a gépi mosást is....
2015. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!