Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtatóprobléma? Sürgős!

Nyomtatóprobléma? Sürgős!

Figyelt kérdés

HP Photosmart b010 series nyomtatóm van, amibe ma vettem patront, nem először. Mindegyik szépen bekattant a helyére, a számítógép mindegyik színt kipipálta, viszont a nyomtató azt írja ki, hogy nyomtatófej hiba, nem kompatibilis vagy hibás a nyomtatófej. Nem először cserélem a patront, és kizárt, hogy rosszat vettem, mert mindig ugyanezt veszem, most viszont nem tudom mi történt...

Valakinek valami ötlete? Mi lehet a baj?



2015. máj. 6. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld kitisztítani, hátha ez a problémája.
2015. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors segítést :) És hogyan kell kitisztítani?
2015. máj. 6. 15:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Megvan! :D Köszönöm! :)
2015. máj. 6. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nah siker?
2015. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi :( Kitisztítottam, de még az állapotjelzést sem hajlandó kinyomtatni..:(
2015. máj. 6. 20:29
 6/7 anonim válasza:
nekem is ez a baj ugyan ez a nyomtatom van, kikell mosni a fejet,most nekem ezt irja ki,,oxc19a0027,, hiba tintarend,nem tudom mi baja lehet
2015. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én bevitettem szervízbe, mert ugyan írták fórumokon, hogy lehet venni bele tisztító vegyszert elég olcsón, de én inkább nem kísérletezem. :) Kicserélik benne azt ami rossz, aztán remélhetőleg fog működni :) Szerintem jobb, ha te is inkább elviszed szervízbe, nehogy ronts a helyzeten.
2015. máj. 12. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!