Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy iPhone 3G -re lehet-e fel...

Egy iPhone 3G -re lehet-e fel telepíteni androidot?

Figyelt kérdés

Azzal fordulok hozzátok, hogy egy iPhone 3G-re lehet-e telepiteni Androidot vagy esetleg ujra telepiteni az IOS rendszerét??? Ha lehet telepíteni android rendszert rá, akkor van olyan meg oldás hogy az IOS rendszert nem kell hozzá müködtetni? Vagyis a számitógépröl egy alkalmazással rá telepiteni vagy valami ilyesmit lehet-e vele meg oldásként???


Köszönöm elöre az értelmes válaszokat!



2015. máj. 9. 17:02
1 2
 1/14 |Orfeusz| ***** válasza:
55%
Ez nem úgy működik, mint a számítógépeknél. Az IOS-re csak IOS megy, sőt, csak frissíteni lehet, nem tudsz rá akármilyen rendszert rakni. Újratelepíteni nem lehet, csak gyári beállításokat visszaállítani.
2015. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet.De amugy pc-re sem lehet OS X-et rakni.Csak Macintosh-ra.IOS rendszer sokkal stabilabb mint az android.
2015. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem ezt, mert elromlott vagyis egy 3.1.3 IOS rendszer volt a 3G le fagyott és jailbreakelt volt és nem érzékelte a képernyőt és valamelyik nagy eszes frissitette az IOS-t és most nem lehet használni! Azért kérdezem mit tudnék vele kezdeni! LEhet-e valamit csinálni-e valamit... Mert igy müködés képtelen CSak a "Recovery mod"-t látom!
2015. máj. 9. 17:20
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

"De amugy pc-re sem lehet OS X-et rakni."

-De igen.

2015. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként egy 5+ éves telefonról van szó, sokkal tovább amúgy sem bírta volna. Engedd el.
2015. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elengedi számomra ez a készülék egy emlék és szeretném hogy müködjön! Szeretném kérni titeket megoldást írjatok mert én nem vagyok annyira jártas az ilyenekben. :(
2015. máj. 9. 18:29
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha pénzt akarsz rá költeni, elviszed egy szervizbe, ahol ha szerencséd van életre tudják kelteni, majd 2 hét múlva megint használhatatlan lesz, mert erősen outdated a hardver.
2015. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet rá telepíteni.

[link]

2015. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom de én nem tudom használni az IOS rendszer-t mert Recovery modban van. Ezért kérem a segítségeteket, hogy nem-e lehetne csak számítógép segitségével fel tenni rá egy andriod rendszert.
2015. máj. 9. 22:59
 10/14 anonim ***** válasza:
# 4 Olyat nem lehet ami 100%-ig jól müködik.A legtöbb buherált,instabil stb..
2015. máj. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!