Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írok hashtag-et? A...

Hogyan írok hashtag-et? A billentyűzeten mit nyomjak meg?

Figyelt kérdés
nem értem, már végig nyomkodtam mindent és nem megy, el van romolva a billentyűzetem?
2015. máj. 11. 19:38
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
100%
Az Advanced System Care-ben kattints a felső sávban a fogaskerékre (Gyors beállítások), és kapcsold ki a Teljesítmény Monitort!
2015. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Alt+Shift+3
2016. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Roland1221 válasza:
A Windows 7-8-8.1 és a 10-nél az AltGr+x billentyű lenyomásával kihozza a "kép kivágás" ill mentés dolgot amivel a képernyőböl tudsz kivágni egy adott részletet, ezt ki lehet kapcsolni a win beállításainál, pontosan nem tudom hogy hol, de ha a sima Alt billentyűt megnyomod akkor a Numerikus billentyűzet részénél (nem sorban lévő számok hanem jobb oldalt a nyilak mellett vannak [ NumLock perjel csillagjel alatta a számok a +- és enter gombok legalul a del és a 0] ezek azt Alt gomb folyamatos nyomva tartásával külömböző kombinációval (kódokkal) lehet különféle jeleket le írni ennek a Hashtag jelnek például 35 a kódja Alt (folyamatosan) és a 3-5 egymás után majd elengeded:)) Aki le írta hogy "Szar a gépe" "Szar a billentyűzete" az húzzon el aludni köszcsőőő!!!
2017. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 CFB válasza:

Nekem is az a gondom, mint a kérdezőnek.. :(

De nekem az alt+35 sikerült ^^

#13 király vagy 😍😍

2017. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 EZ A KÉRDÉS A JÓ... válasza:
AltGr + X! de ha nem megy akkor menny be az advanced systemcare-be és menny a balfelső sávba és a beállításokra.Ott menny a gyors beállításokra és kapcsold ki a teljesítménymonitort! :D
2018. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!