Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék ONLINE vásárolni...

Szeretnék ONLINE vásárolni STEAM keretein belül, de hogyan?

Figyelt kérdés
Még sose vásároltam online, és úgy gondolom eljött az ideje. OTP Bankkártyám van, melyik oldalon tudnék ezzel érvényesülni? Hallottam a Paypal stb.. fajta oldalakról, de nem tudom, hogy elfogadja ott az OTP kártyát, vagy nem igazán.

2015. máj. 13. 08:16
 1/2 Tengor ***** válasza:

Nem OTP-s kártyád van. Master, Maestro v. Visa kártyád van. A Steam esetében ez számít. Ha Master v. Visa kártyád van, akkor nyert ügyed van, online bankkártyás vásárlással tudsz ott vásárolni, minden további plusz költség nélkül.

Maestro kártyával sajnos nem megy a Steam, ezért ott a PayPal-os megoldás játszik. Regisztrálsz egy PP számlát teszel rá pénzt v. a kártyádat hozzákötöd. Aztán PP-vel vásárolsz Steamen.

2015. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen Master Card jelzés van a kártyámon, akkor így minden további gond nélkül lehetséges shoppingolni. Köszöntem. :)
2015. máj. 13. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!