Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fekete képernyő, bekapcsolóhan...

Fekete képernyő, bekapcsolóhang, zúgás. Semmi több?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már a problémáról, de sosem kaptam egyértelmű választ. Amikor bekapcsolom aZ ASUS laptopom, csak az indulóhang és a ventillátor hallatszik, de a képernyő fekete marad. Egy ideig csinálja, majd újraindul. Szokott ilyet csinálni, akkor megütögettem a vázát, és bekapcsolt normálisan (akár a hibernált állapotból is folytatta, mintha mi se történt volna), azonban most nem használ. Gyanítom - mivel eddig visszakapcsolt - ez nem végleges. Nem tudom szétszerelni a gépet- valaki tudna olyan tippet adni, amihez nem is kell? :)

2015. máj. 17. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd ki az akkut és a ramokat ,dugd rá a töltöt kapcsold be (nem fog történni semmi esetleg csak 1x megpördül a venti


húzd ki a töltőt rakjad vissza a ramokat dugd vissza a töltöt és hajrá

2015. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha garanciás, akkor vidd vissza.


Ha nem garanciás, és nem akarsz belenyúlni, akkor szerviz.


Másképp mindenhogyan bele kell nyúlnod.

Nos mivel volt már rá példa, hogy visszajött, akkor tuti nem a képernyő a szar. Főleg, mivel ha a képernyő lenne szar, akkor nem indulgatna újra a gép, csak simán nem látnál semmit.


Szerintem alaplap, vagy HDD probléma lesz. Ha látnám többet tudnék mondani, de ezt inkább bízd szervizre. Számítógépes boltba elviszed, ott többet fognak tudni mondani.

2015. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ui: A be kapcsoló hang az pityenés vagy windows bejelentkező hang ? mert nem mindegy!
2015. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
windows bejelentkező hang :)
2015. máj. 17. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

van+monitorod? mert lehet hogy csak felbontást kell álltani

Az FN+F1 vagy F3,F6 ot próbáltad? ha indítod a laptopot a képernyö nem lesz világossab?

2015. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
minden gombkombinációt megpróbáltam :D most bekapcsolt, szerencsére. Valami alaplapi dolog lehet a baj, be is viszem szervizbe a héten. :)
2015. máj. 17. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem alaplap az biztos de majd a szervizbe megmondják
2015. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!