Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? AMD X8 FX-9590...

Melyik a jobb? AMD X8 FX-9590 vagy Intel Core i5-4590

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes megvásárolni? Mellesleg játékokra kell.

2015. máj. 18. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
I5
2015. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
i5
2015. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

hű, szóval azt mondjátok, egy 4 magos 3.3ghz-s chip CSAK azért is jobb, mert intel?

hát a 4.7 ghz-es 8 magos gagyi kis amd tényleg gyenge hozzá képest... ja nem, várj...

ne halgass a majmokra, az az fx fényévekkel jobb mint az i5!

félreértés ne essék: tisztelem az i5-öt, használtam is, imádtam, az is baromi jó, de könyörgöm, csak a neve miatt nem jobb, ahogy az iPhone se jobb bármelyik okostelefonnál csak azért, mert apple...

2015. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oda van írva hogy játékra kell. Az i5 nem a neve miatt erősebb, hanem azért mert valóban erősebb. Ennyi. A Benchmark teszt játékok szempontjából nem jelent semmit. i5-el stabilabb az FPS, azaz játékra jóval alkalmasabb.
2015. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 azért nézhetnéd a hátteret is, az fx9590 egy gyári oc fx8350, és többet kérnek el érte + ehhez jön egy gyönyörű 220watt-os fogyasztás ami már nem olyan szép, és valóban az i5 erősebb a zabagéptől, nem fanboykodásból mondom(AMD procim van tudom meglepő) de egy ilyen gyári oc fosért fillért nem adnék érte és még találj rá hűtést is....
2015. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!