Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Inter Core i5-4590-hez vegyek...

Inter Core i5-4590-hez vegyek processzor hűtőt vagy nem szükséges?

Figyelt kérdés
Most fogok venni egy számítógépet és bele egy i5-4590 processzort. A kérdés az, hogy szükséges hozzá processzor hűtő vagy a nélkül sem melegszik túl?

2015. ápr. 2. 10:22
1 2
 1/12 |Orfeusz| ***** válasza:
Az inteleknek jó a gyári hűtőjük, ha jól szellőzik a ház akkor simán bírja.
2015. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy melegszik túl... nem értem miért gondolják így sokan. Nem alap szolgáltatásnak kellene lennie, hogy ne füstöljön szét a saját termékük? Annyi hátránya van, hogy hangos és nyilván komolyabb tuninghoz már kevés.
2015. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A ház az az Cooler Master Elite Kinght 350,de most látom,hogy a leírásban az van,hogy a processzor Intel Core i5-4590 3,7Ghz Turbo
2015. ápr. 2. 10:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég a gyári. Csak egy kicsit visít nagy terhelés alatt. De nem vészes! Az AMD gyári hűtője sokkal hangosabb.
2015. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Gyárihűtő általában csak ideglenes megoldás, szóval mindenképpen AJÁNLOTT venni 8-10ezer ft közöttit akárki akármit is ír neked.

Plussz ami a gyárihűtőn van paszta egyenlő a NULLÁVAL, szóval nemárt egy márkás pasztát is venni hozzá.

2015. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Gyárihűtő általában csak ideglenes megoldás, szóval mindenképpen AJÁNLOTT venni 8-10ezer ft közöttit akárki akármit is ír neked. "


Ha nem húzza, akkor minek? Mire? Ezt támaszd alá érvekkel, mert egy nem húzott Intel CPU-nak semmi szüksége nincs drága hűtésre. Egy 3500 Ft-os Arctic Cooler nagy terhelés alatt 50 fokon tart egy I5-öt, az egy CPU-nak teljesen normális hőmérséklet.

2015. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam az i5-4460 procin gyári hűtő van. Elől és hátul 12 centis venti mozgatja át a levegőt a gépházon. A gyári hűtő gyakorlatilag hangtalan, még terhelés alatt is.
2015. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Gagyi a gyárihűtő, úgy mint a gépházakhoz adott rendszerhűtő is, előbb vagy utóbb csapágyas lesz,hangos.

Toronyhűtőn legalább ki lehet vezetni a hőt a házból, igaz nincs olyan hőtermelése mint az AMD-nek.

2015. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó én nem akarok senkit lebeszélni a gyárihűtőröl nekem ez a véleményem róla, van akinek bevált, de én biztos nem sajnálok kiadni érte 8-10ezret, használtan meg még olcsóbb is tán és jobbat kapsz.
2015. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Kalap szar az Intel gyári hűtő is.


Nekem i3-4330 van,alapon is hangos.

Arról nem beszélve,hogy az Intel még mindig ennél a bepattintós műanyagfelfogatásnál tart,ami el is törik az első felrakáskor kb.

Nevetséges.

2015. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!