Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki viber szakértő? Nagyon...

Valaki viber szakértő? Nagyon fontos! Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a problémám lenne, hogy mikor kikapcsolom a wifit vagy a mobilnetet a telefonomon, utána még 25 percig jelzi, hogy elérhető vagyok. Elég sok félreértés adódott ebből, hogy rosszul jelzi a viberem, hogy mikor voltam utoljára elérhető. Valaki tudna ebben segíteni, hogy hogyan tudnám beállítani, hogy normálisan mutassa mikor voltam utoljára elérhető?!

2015. máj. 19. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A viber sajnos ilyen. Szinte mindenkinek ezt csinálja, legyen szó wifiről vagy akár mobilnetről. Van, hogy 10 perc alatt rájön, hogy offline van, de sokszor akár fél óra is kell neki. Ezzel sajnos nem lehet mit tenni.
2015. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha kikapcsolom a telefonom, az segít? Akkor egyből észleli, hogy már nem vagyok elérhető?
2015. máj. 19. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Amint kikapcsoltad a neted a viber kapcsolata megszűnik a szerverrel. Innentől nem rajtad múlik, hogy a szerver mikor jön rá, hogy már nem vagy aktív. De amúgy ha kikapcsolod a neted és valaki ír neked, kiba azt jelzi még egy darabig, hogy elérhető vagy, az üzenet alatt a kézbesítve jelzés nem lesz ott, mivel ez a jelzés úgy jön létre, hogy az a valaki küld egy üzenetet a szerver felé, az üzenetnek van egy címzettje vagyis te, a szerver továbbítja feléd az üzenetet. Te megkapod, a te vibered visszajelez hogy megérkezett és ezt a szerver kézbesíti a küldő félnek, vagyis akitől kaptad az üzenetet. Ergo ha nem aktív a vibered akkor nem kapd meg és nincs kézbesítési jelentés.
2015. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!