Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A nyomtató nem nyomtat ki...

A nyomtató nem nyomtat ki semmit ami fekete?

Figyelt kérdés

Ma vettem új festéket a nyomtatóba ( régóta nem használtam)


elején csíkosan nyomtatott mivel rég használtam jó pár tisztítás stb után már tökéletesen nyomtatja a színeket,


kék, piros, sárga.


A problémám az, hogy a fekete színt egyáltalán nem nyomtatja ( ha feketével nyomtatok üresen marad az egész lap.)


mivel most cseréltem a patront ezért tuti van benne, lötyög is, kivan lyukasztva stb



2015. máj. 19. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem pont ugyanez volt a problémám . Egy fénymásoló üzletben azt tanácsolták, hogy nézzem meg a beállításnál, hogy fekete színnel való nyomtatás nem lett e esetleg ki kapcsolva . Nem találtam azóta sem ilyen lehetőséget a beállításaimnál .

Utángyártott patront használok amúgy, nem eredetit és a problémáim az utángyártottal kezdődtek . Mára már ott tartok, hogy színesben sem hajlandó nyomtatni a nyomtatóm. Feladtam nem is használom xd.

2015. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem maradt az eredetiből csak fekete, na szóval azzal se nyomtat, és utángyártottal se...
2015. máj. 19. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
nyomtató típusa?
2015. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

epson dx6050


kb két órája tettem bele az új patront mind a 4et


nem nyomtattam vele max egy negyed oldalt..... és máris mind a három szin egyszerre kifogyott -.-


fekete még egy csepp se jött ki de már az is csak háromnegyedig van.


ez mi kérem szépen ?:D

2015. máj. 19. 20:37
 5/10 A kérdező kommentje:

de bocsánat, nyotmattam vele teszt csíkokat, ami kb 10 csík halvány nagyon vékony.... ezt kb 5x.



de fekete abból se jött

2015. máj. 19. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is Epson, csak C62-es . Szervizbe nem is vittem, mert állítom a javítás, ha szükséges többe van mint egy új nyomtató .


Szerintem igazítsd meg a patronokat, lehet hibásan észlel a színesnél valamit a nyomtatód .

2015. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kivettem betettem stb minden de semmi az epson egy ki baszo tt ge ci szar cég ge ci szar nyomtatókkal, ott tartok
2015. máj. 19. 21:00
 8/10 A kérdező kommentje:
na már a fekete is kifogyott pedig csak bekapcsolva volt hzzá se nyúltam 50% ról egy óra alatt azt írja nuku fekete, kiviszem a szemétledobóba és kiba szom a nyomtatót
2015. máj. 19. 21:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Na lenyugodtam. Valakinek valami otlete?
2015. máj. 20. 13:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Pass, ki volt éhezve a nyomtató és felszippantotta a tintát mind egy cseppig :D
2015. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!