Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sűrytett levegővel akartam a...

Sűrytett levegővel akartam a telefonomból kifújni a port (töltő illetve headset aljazatoknál is) és amikor rányomtam a levegőt akkor tiszta vizes lett az egész készülék, ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Ez tönkre teheti a mobil készülékem hogy vizes lett? Gyorsan el is tünt, de most használtam először, és nagyon meglepődtem és meg is ilyedtem. Lehet baja ettől a telefonnak? kb.: 3-szor próbálkoztam vele és mind a 3-szor ezt produkálta.


Csak normális hozzáértő válaszokat várok.


2015. máj. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

vizes? nem párás?

ha eddíg nem lett baja mobilnak akkor ezután se lesz!

2015. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kéne bejárni a fizika/kémia órákra.
2015. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az pára? ezt nem tudtam. Nem tudom lett-e baja kb 1 órával ezelőtt csináltam, de nem kapcsoltam ki a telefont, hanem be volt kapcsolva. Már töltöm, igy ki van kapcsolva, nem tudom megy-e vagy sem. Ha valami baja lett a telefonomnak akkor az mennyi idővel jelentkezik hibaként?
2015. máj. 19. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
az vagy azonnal kelett volna, hogy jelentkezzen, vagy egyáltalán soha... tudod a víztől oda jut áram ahova nem kéne, ettől kisül/rövidzárlatot kap a telefon, az vagy azonnal bekövetkezik vagy soha, nincs olyan, hogy lappang...
2015. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nem lappang, igenis LAPPANG!


egy vagy több pad vagy via összezáródhat, és emiatt rövidzár alakulhatott ki, ami kinyírta ugyan a fetjeidet, de a hiba addig nem fog előjönni, amíg a kérdéses perifériát vagy annak egy tulajdonságát nem fogod használni.


Pl a ram cím vagy adatbuszára rákerült a tápfeszültség, vagy a vízkő odaszárad 2 pad közé, és emiatt a bemeneti szintillesztő fetek átmentek rövidzárba vagy szakadásba, megnövekedhet a nagyfrekvenciás áthallásból következő bithiba arány nem ECC ramok esetén (mobilba miért tennéek ugyan ECC ramokat?), de ez addig nem fog kiderülni, amíg teljesen tele nem írod a ramodat, mert akkor kezded igénybe venni a hibás részt.


Na ezt most jól megindokoltam, átlagember ebből mit se ért.

2015. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gratulálok
2015. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5-s: Én kérek elnézést!
2015. máj. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!