Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang windows 7 alatt....

Nincs hang windows 7 alatt. Vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy egyszerűen nincs hang Windows 7 alatt, eddig akár hányszor raktam újra gépem mindig volt. Raktam fel driver-t, a gyári cd-röl. Próbáltam másik oprendszert de ott sincs hang, azt írja a lejátszóeszközöknél hogy : Realtek Digital Output (Spdif). Más hangeszközt nem ismer fel. Alaplap neve : gigabyte mp61pme s2 (megkerestem hozzá a legújabb audio
2015. máj. 22. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Fura, mert ha a digitális ott van, akkor az analógnak is ott kéne lenni. A Reltek Control Panelben mi van?
2015. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hátlapi csatlakozókat nem ismeri fel csak a két előlapit,ha nagy nehezen összetudom hozni hogy valamennyire szóljon az is recseg és torz,fura mert akár hányszor raktam újra gépet bármilyen oprendszerel mindig volt hang. Jártam már úgy az egyik ismerősömnél hogy a videokártya hdmi,kimenete tiltotta az alaplapi hangot de azt a BIOS-osban betudtam állítani , ezt meg nem tudom
2015. máj. 22. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam volt hasonló probléma egy régi laphoz csak vista driver volt, új lap kellett
2015. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!