Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a Lineage II...

Letöltöttem a Lineage II nevezetű játékot. Mikor belépek a gameba a képernyőfelbontás automatikusan átállítódik 2048x1536 / 60Hz-re amit a monitorom nem bír el, ezért elfeketedik. Át lehet állítani valahogy a felbontást másik monitor nélkül?

Figyelt kérdés
Lineage II, képernyőfelbontás, game, segítség

2015. máj. 26. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs a játéknak külső setup ja amit kivüröl tudnál beállítani akkor csak külső monitor


Vagy jobb klikk az ikonjára és tulajdonságok és futtatás 640x480 ba vagy amit enged

2015. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a 640x480-as felbontás az jónak tűnik, csak annyi a baj vele hogy launcher-e van és csak annak a felbontását tudom át állítani amivel nem sokat érek, magát a játékot meg nem találtam meg a mappájában. Úgyhogy úgy tünik hogy külső monitor lesz... De azért köszönöm a választ :)
2015. máj. 29. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2015. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!