Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy állítsam vissza?

Hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés
2 napja letöltöttem egy programot, de telecseszte vírussal a gépemet. szerencsére mindet kiírtotta a vírusirtó, most egy vírus sincs rajta. Tegnap is volt bekapcsolva a gép. Ma is bekapcsoltam, erre az egész gépnek a "felbontása" nagyobb lett. Nagyob lett az asztal, az ikonok, az egész böngésző, szóval maga a felbontás lett nagyobb. Bocsi nem nagyon értek hozzá. Próbáltam állítani a felbontást, de nem lett jobb, sőt, és a vezérlőpult->képernyőnél is próbálgattam, de semmi, ugyanaz. Nem állítottam el semmit. Valaki tudna segíteni?? Nagyon hálás lennék!

2015. máj. 27. 12:55
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:

Lehet, hogy az irtás szétkapott beállítás fájlokat v. akár drivereket v. ki tudja még mit...

A helyedben nem kísérleteznék a "lyukak" foltozásával, hanem újra húznám az egészet.

2015. máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam hogy ez lesz :((
2015. máj. 27. 13:08
 3/11 A kérdező kommentje:
De mitől van, hogy tegnap még jó volt?
2015. máj. 27. 13:08
 4/11 Tengor ***** válasza:
Jó kérdés, lehet hogy nem mindentől sikerült megszabadulni, csak a vírusirtó nem érzékeli.
2015. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2015. máj. 27. 13:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Megsérült a vga driverd is meg kitudja még mi mit töltöttél le és honnan ?

kiakarom probálni

2015. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tessék [link]


:D Régen nagyon szerettem vele játszani, gondoltam letöltöm és nosztalgiázok egy kicsit, de nem sikerült, helyette megvan a hétvégi programom...

2015. máj. 27. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:

szeretek kipróbálni prima dolgokat ,mert ha elhívnak házhoz akkor nem kell vaktába keresgélnem


mysearach.com pipa kivéve

2015. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes


íme így kell vissza állítani.


[link]


[link]



[link]



[link]


A lényeg az hogy ha beírod a böngészőbe start ként a google.hu t legközelebb amikor újraindítod már a websearach jön be ezért is kell a regeditböl is törölni


Azt hiszem ennyi ,,,vagy is nem a böngésző ikonjára jobbklikk és onnan is kitörölni mert akkor hiába törlöd a regeditböl újra és újra befog épülni te meg kitéped a hajad.

2015. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ó most látom a kommented! A Vezérlőpult->programok és szolgáltatásokban töröltem ki a programot, és az összes hozományát. Még 2 napja :) Az előbb gondoltam egyet, újraindítottam a gépet, és megint minden a régi. :D De azért újra fogom telepíteni, úgy is jóóó rég volt, nem árt neki. Köszi azért a segítséget!
2015. máj. 27. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!