Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy használt samsung...

Vettem egy használt samsung okostelot. A facebookban egy genfi nő van és sehogy sem tudok kilépni belöle. Teljesen más mint tabon, laptopon, szgépen, ez az okostelos fb, Van egy bábu,1 kocka, utána 3 vonal, edit favorit stb. De hol a kijelentkezés?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Használt telefonnál első dolgod mindig a factory reset legyen. Más cuccában nyúlkálni nem is etikus, meg nem is biztonságos.
2015. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ezert irtam ide hogy ki tudjak belöle lépni .ki nyulkál? az hülye hogy adta el?

....de már megtaláltam kiléptem és beléptem az enyémbe.de jó nagy szar a mobil fb ....teljesen más...mint tabpon laptopon,vagy szgépen. Miért csak az üzenetekre van kihegyezve?Vagy kulon be kell állitani ,hogy olyan legyen mint a rendes fb ?

2015. máj. 29. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!