Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SŰRGŐS! SEGíTSÉG! Windows 10...

SŰRGŐS! SEGíTSÉG! Windows 10 telepítésével próbálkoztam egy Asus EEE Pc gépen?

Figyelt kérdés
A gond ott kezdődik hogy mikor bekapcsolom a laptopot nem jön be a bios POST (Power On Self Test) sem az eee logó de ez már eddig is megszokott volt XP-val.Nincs a géppel baj csak nem tudom elindtani a boot managert mivel nincs bios POST akkor látom csak ha működés közben kiszedem az akksit és ujraindítom de ezzel már szívtam egyszer szóval nem tudom mit csináljak..segítsetek

2015. jún. 2. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, a gond ott kezdődött, hogy felraktál egy béta szoftvert a számítógépedre.
2015. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen de ettől még az az USBnek el kellene indulnia Windows XP-n.Mert felismeri az Oprendszer de indításnál már nem tudok választani.Ha kritizálni jöttél ide akkor nyugodtan :)

Az usb bootolásnak semmi köze sincs a Windows 10hez.Mert még most van kiírva ember.. Windows XPről vagyok.El sem kezdtem a telepítést..

2015. jún. 2. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
El se kezdd, ezen a gépen használhatatlan lesz minden OS az XP-n vagy egy lightweight Linux disztron kívül.
2015. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó majd más segít.De használható ugyan ilyen gépen láttam windows 8 at és ment . . .
2015. jún. 2. 17:06
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
Hogy szoktál belépni a BIOS-ba? Most volt nálam egy ilyen gép és a főkapcsolóval egyidőben kell nyomni az F1-et vagy amivel belépsz a BIOS-ba.
2015. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Windows 10 TP az csak kiprobálásra ra jó.Mindennapi használatra nem.

OFF:ki unja már a windows 10-es kérdéseket?

2015. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!