Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 4 letöltés hiba. Többi...

Sims 4 letöltés hiba. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Sims 4-et. Utánna mégegy letöltést kellett csinálnom abban a fájlban amit letöltöttem, de mikor 96%-nál volt, kiírta, hogy nincs elég helyem. Az adatokat sehova sem mentette (én nem kaptam meg sehol), de nagyon sok hely foglalva lett miatta. Hol tudnám megkeresni/megkapni, ahova elmentette? Vagy nem mentette sehova? Esetleg ha kitörölném a letöltött fájlt, visszakapnám azt a helyet is, amit nem sikerült befejeznie?

Bocsi de nem tudom másképp megfogalmazni, remélem érthető.



2015. jún. 2. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos nem érthető.
2015. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem eredeti origin játék. Belépsz az originbe -> origin -> alkalmazás beállítások -> haladó és ott van egy olyan hogy "A játéktelepítől a következő helyre kerülnek mentésre" oda szépen elmászol és törlöd a tartalmát. Át is lehet helyezni.
2015. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ott hol lehet kitörölni? Mire menjek rá?
2015. jún. 3. 16:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj megvan, nagyon köszönöm! :)
2015. jún. 3. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!