Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Call Of duty 2 nem indul el...

Boxxertomi1 kérdése:

Call Of duty 2 nem indul el csak egy fekete képernyő jelenik meg de miért?

Figyelt kérdés
szóval Win8.1 van gépemen felraktam COD2 szeretem volna multizni mint régen de amikor el indítom rávált kisebb fel bontásra bejön egy fekete képernyő és utána sehol semmi feladat kezelőben azt írja (nem válaszol) próbáltam márt hogy XP szerviz pack 3 + rendszergazda ként indítom és semmi :( segítsetek köszönöm előre is

2015. jún. 3. 04:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen a windows 8.1 által támogatott videokártyád, meg hozzá a driver rendesen feltelepítve, és akkor nem lehet gond. Ha mégis, akkor próbáld úgy futtatni, hogy az ikonra jobbklikk, majd futtatás rendszergazdaként. Ennél több tutira nem kell, legalábbis ha rendesen fel van peccselve.
2015. jún. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megpróbáltam de semmi de az elfelejtetem leírni hogy sp része el indul rendese csak mp nem:(
2015. jún. 3. 16:55
 3/4 A kérdező kommentje:
*rendesen
2015. jún. 3. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah!

Akinek eredetibe van meg, mondjuk megvette digitális kulcsként, annak is van fekete képernyő!

Windows 10-en megoldás:


Steam főkönyvtárból "Steam.dll" -t, másoljátok át, "steamapps/common/Call of Duty 2" mappába, majd "CoD2SP_s.exe" illetve a "CoD2MP_s.exe" -re is, jobb klikk -> tulajdonságok -> Kompatibilitás -nál: Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban: "Windows XP (Service Pack 3)" illetve pipáljátok be "A program futtatása rendszergazdaként" és menni fog! ;)


Tesztelve!

2017. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!