Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez miért sikerül valakinek,...

Ez miért sikerül valakinek, másnak meg nem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye a cím, de találtam 2 youtube csatornát, itt vannak


1


https://www.youtube.com/user/Top10Media/about


2


https://www.youtube.com/user/perezident14/about


Az első 1 éve megy, kicsit több, 174 videó, 1m+ feliratkozó, 100m+ megtekintés, a másik 178 videó, lassan 3 éve megy, és 0.5m megtekintés 9k feliratkozó...Nem értem, hogy egyesek miért ilyen "sikeresek"? Most azt mondjátok, hogy nézzátek már az irigy bunkó trollt, de ha rendben lennének a videók akkor megértem, de a nagyobb csatorna beszúr 10 képet, alámond 30 mondatot ami még nekem is 10 perc, vagy 5, de több millió megtekintést miért kap? Szerintem nincs nagy munka benne és nem is annyira izgalmas. Azt vettem észre, hogy aki 2012-13 után indított csatornát, azoknak szinte lehetetlen feltörni, mert a nagyobb híresebb csatornákat nézik, a második csatorna órákat tölt a gameplay felvétellel és vágással. De ha megnézitek herbynek sem színvonalasabbak a videói mint bármely vlogosnak legalábbis a legtöbb esetben. Miért a "nagyokat" nézik, ha egy kezdő youtubos jobb tartalmat gyárt? Ennyire nem találnak rá? Akkor az 1. csatornára hogyan? Én 5-10 megtekintést kapok. Sőt, lementettem egy vicces telefonbeszélgetést ami fent volt a youtuben, 3m megtekintéssel, letörölték, és mivel nekem megvolt mondom visszatöltöm, és 200 megtekintést kaptam összesen, pedig nem töltötte vissza más és a minőség is megegyezett. Az a lényeg, hogy látták valamennyien de a 200 emberből 0 osztotta meg míg az eredetit minden 10. ember kb. Mi lehet a top10media nak a titka? Tudom, hogy optimalizálni lehet a videót de nem hiszem hogy ő olyan jó kulcsszavakat ad meg a címkéknek, mert látom, akkor hogy ilyen sikeres? Miért osztják meg? Nektek tetszik? Mi ennek az oka?



2015. jún. 3. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Az elindulás elég nehéz. Ha befutsz, onnantól már sokkal egyszerűbb. Persze az sem mindegy, hogy milyen témát választasz.
2015. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!