Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbízható ez a bolt? Hogyan...

Megbízható ez a bolt? Hogyan győződjek meg róla, hogy a termék valóban eredeti?

Figyelt kérdés
A ' [link] lenne szó. Egy MacBook Pro-t szeretnék váráolni, és elég nagy leárazások vannak. Emiatt gyanús. Ki van írva, hogy bontatlan a termék, eredeti és gyári garancia jár hozzá, de akkor is kételkedek. Van valakinek tapasztalata ezzel a bolttal? Hogyan győződhetek meg arról, hogy a termékhez járó garancia valóban eredeti, és az apple által kiállított? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 6. 16:35
 1/2 Molyolo ***** válasza:

Én nem hallottam róla.

[link]

Rámész az értékesítés ikonra és városra le tudod szürni kik árulnak.

2015. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ma jött meg a Macbook Pro 13" amit onnan rendeltem. Én is tartottam tőle, hogy átverés, de a honlapon is leírták, hogy a futár jelenlétében ki lehet bontani. Így is történt, kibontottam a futár jelenlétében és minden teljesen rendben volt. Utána kifizettem készpénzben. Örülök nagyon a gépnek. A garanciát illetően pedig csak annyi, hogy 1év világgarancia van minden apple termékre, szóval akármelyik Apple szerívzbe, kereskedésbe beviszed át kell hogy vegyék és el kell küldeniük szervízbe.

Összefoglalva, bátran ajánlom a boltot, mert gyorsak segítőkészek(kértem, hogy később küldjék a csomagomat mert nem tudtam felvenni pénzt és simán megoldották pedig már fel volt adva a csomag) és elég nagy akcióik vannak.

2015. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!