Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy eredeti WinXP telepítő...

Egy eredeti WinXP telepítő valóban megoldaná a problémám? !

Figyelt kérdés

Asus Ati radeon HD3650 Silent Magic vga-ról van szó, video lejátszásnál megreccsent a monitor, játékoknál furcsán torzította a texturákat időnként, ill. vibrált a kép.

Sajnos ujratelepítés után is maradtak a jelenségek, s mivel garanciás a kártya, egyszer már visszavittem, bevizsgálták, nem találták hibásnak .

Most elvittem egy "független" szervízbe a saját konfigurációmmal együtt, s ott is az derült ki, semmi baja a kártyának. Jelenleg WinXP Extendet Editional Diablo-t használok.A szervizes betette a saját vinyóját, amin eredeti, gyári WinXP Professional van, azzal állítólag tökéletesen ment a kártya,nem tudom,nem voltam ott...:))).Azt tanácsolta, felejtsem el a Diablo-t és szerezzek be egy original Windows telepítőt és megszűnik a probléma.Megjegyzem, korábban használtam én "síma" WinXP-t, igaz az egy tört program volt, mindenestre azzal is össze-vissza ment az új kártyám.Kérdésem az, valóban megoldás lehet egy gyári WinXP beszerzése?

Köszönettel;


2009. márc. 25. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig szar??? Kérd el tőle azt a drivert amit használt. Egy ötlet: Windows 7 :) Csomó minden sokkal egyszerűbben működik, mint XP-n.
2009. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

áááá, reméltem nem ismernek fel...:)))

Ő is tanácsolta a Win 7-et! Az ő driverével is megnéztük ma reggel mikor mentem a gépért,de a Diablo-val sajna szarakodik.Megpróbálom a Win 7-et, de nem tudom, mennyire biztonságos egy bétás programra oprendszert bízni...?!

Istenem, de szeretném, ha végre elmúlna ez a rémálom!!!!!!!!!!!

2009. márc. 25. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen a diablo egy kreált xp

az okozza a gondot tegyél fel normális Xp-t vagy keress egy masik linket ahonnét le tudod tölteni a diablót

valószínű aki kreálta ezt a rendszert valamit elronthatott

2009. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos beta Windows7-et használom amióta kijött. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Korábban pl órákat szívtam tv kimenettel XP-n és Vistán is, ezen meg 2 klikk és voila, tökéletes kép a tv-n...

Mondjuk szerintem kérdeztem korábban a codecet, sőt javasoltam is mondjuk a K-lite packot, lehetőleg Playback only módban.

2009. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálok mindent, amit itt felsoroltatok, oszt legyen már vége.....:)))))
2009. márc. 25. 15:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Ucsónak....; Nem tudom, mi az a "codec" kérdés, elmagyaráznád? Hadd tanuljak kicsit én is!
2009. márc. 25. 15:42
 7/9 A kérdező kommentje:
A Win7 sajna megbukott, nem ismeri fel a Focusrite Saffire LE hangkártyámat, úgyhogy DELETE....:(
2009. márc. 26. 16:41
 8/9 anonim válasza:

Tudom, hogy nagyon régi a kérdés(5 éves), de hamár itt vagyok akkor küldök xp cd linket!


Angol SP0: [link]

Magyar SP2: [link]

2014. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, fenti probléma ugyan megoldódott azóta, de az új infók mindig jól jönnek! Köszi szépen! :-)
2014. máj. 10. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!