Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem enged semmilyen formában...

Nem enged semmilyen formában a Windows7 rendszergazdaként tevékenykedni. Mi lehet ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Regedit, regcleaner stb stb ráadásul az új programokat se. Tegnap éjszaka küzdöttem a Spyhunter 4 eltávolításával, de annyira felrántott, hogy a rendszert visszaállítottam 3 napra ezelőttre és ezután jelentkezett a bibi

2015. jún. 7. 09:34
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetlegesen egy még régebbi időpontra való visszaállitás segithet, ha nem akkor nem marad más hátra mint :


1. Újrarakod


2. Meghekkeled (adsz rendszergazdai jogot a felhasználódnak - ha esetlegesen nem lenne neki, vagy aktiválod a Rendszergazdai fiókot és azzal próbálkozol) : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

valószínűleg újratelepítés lesz. azt nem tudod véletlen, hogy pendrive ról való (win 7 64 bit) boot oláshoz, 4gb os pen elég?

gondolom am a hdd ről nem lehet sehogy sem boot olni a telepítőt... ?

2015. jún. 7. 12:26
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ez nem ettől függ, ilyenkor a kiindulási iso mérete az ami számit (tehát a win7 64 bites iso mérete, ha nagyobb mint a pendrive tárolókapacitása, akkor nem fogod tudni elkésziteni azzal az ISO-val a bootolható pendrivét, ha kisebb akkor sima ügy a dolog)


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem-értem. Tehát akkor a "méret számít".

Gondolom vinyóról való bootolást elfelejthetem?

(azért "sírok" emiatt, mert 2-3 hét múlva megyek hazahaza, és jelenlegi tartózkodási helyemen nem tudok kölcsön kérni 8gb-os pen-t ... mert ami legtöbb telepítőt találtam az nagyobb 4gb-nál...)

2015. jún. 7. 13:06
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ez csak részben van igy, abban igazad van, hogy az AIO csomagok azok biztosan nagyobbak mint 4 giga, de egy sima windows7 64 bites iso az MSDN-ről letöltve csak 2.84 giga, válogass (ez professional, de ha neked más kell azt is megtalálod) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!