Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

A keret max 170 000ft.


- Legyen nagyon jó aksija, ami nem adja meg magát fél év alatt.

- A gép maga legyen teherbíró, bírja a folyamatos utazást, használatot.

- Szabadban is látható képernyője legyen.

- Egyetemre fog kelleni, filmet nézni, zenét hallgatni, esetleg játszani, persze itt nem kell nagy dolgokra gondolni.


Összességében egy stabil, megbízható gépet szeretnék, amit nem kell hetente szervízbe hordani, kibír velem 4-5-6 évet, gyors, nem kell órákat várni mire megnyit egy programot (office, lejátszók, böngésző).


Már szétnéztem a boltokban, és itt találkoztam a tablet-laptop hibriddel. Nyilván nagyon csábítóan néz ki számomra, de azon kívül hogy jól néz ki, nem sokat tudok róla megállapítani.

Felszínes számítástechnikai ismereteimre, és egy terültei képviselő szavára nem szívesen alapoznék, így tőletek kérek segítséget. Milyen modell lenne a legjobb?


Köszi a segítséget!



2015. jún. 9. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Matt kijelző, core i5, (ha lehet m-es), Toshiba. Én ilyent vennék mostanában. Szerintem a Toshiba masszív.

Utána Lenovo, Dell.

2015. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!