Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy hirtelen...

Mitől van az, hogy hirtelen eltűnnek a betűk, parancsikonok és még sorolhatnám?

Figyelt kérdés

Lényegében az van, hogy pl. elindítok egy torrent fájlt és megjelenik az az ablak, ahol belehet állítani a mentés helyét stb...

Na itt semmi sem látszódik, de ha végig húzom az egeret, ahol írásnak kéne lennie, akkor megjelenik..most ez miért van??

Ha a megjelenítés opció alatt bekapcsolva hagyok mindent csak az "asztal-összeállítást" hagyom, akkor minden rendben működik, de így meg nem akarom, mert akkor elég trehány az egész..ha valaki tud valamilyen megoldást op.reinstallon kívül, akkor nagyon hálás lennék.

..még annyi, hogy ez nem csak a torrentnél van így, hanem sok más ablaknál is pl. a megjelenítések beállításánál is, ahol pipázgatni kell nem látok semmit, majd megint az egeret, ha áthúzom felette akkor, ahol érintette ott megjelennek a betűk...bocsánat elég kusza lett ez az egész, de már nagyon ideges vagyok..



2015. jún. 9. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
rundll32.dll hiba probálj rendszerváltást csinálni
2015. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"rendszerváltást"???..kifejtenéd, ha megkérlek..

Én is erre a dll fájlra gyanakodtam, de sok helyen írták, hogy ez csak közvetítő és valahol máshol van a probléma..mindegy ki mit mond, én már mindenre gyanakszom.:/

2015. jún. 12. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
shell32.dll
2015. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
segitsek?
2015. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha van rám pazarolható szabad perced, akkor ha megkérhetlek, mert egy kis útbaigazítás nem ártana..^^

Amikor ráérsz, írj egy PM-et..

2015. jún. 12. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
rendben
2015. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!