Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Windows 10...

Mi a különbség a Windows 10 Home és Pro között?

Figyelt kérdés
Olvastam róla neten,de csak pár sort írnak mindegyikről. Valaki tud segíteni milyen különbségek lesznek a kettő között, illetve, hogy egy átlagfelhasználónak, mint nekem melyik éri meg legjobban ? Játék,office,youtube,net,film és zene-re kellene. Meg szeretném majd venni,ha megjelenik.
2015. jún. 13. 11:43
 1/3 |Orfeusz| ***** válasza:
58%
A Pro biznisz felhasználásra van felkészítve, neked a Home is elég lesz.
2015. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A céges ügyfeleknek szánt Windows 10 Pro a Home-ot egészíti ki a céges környezetben szükséges funkciókkal, mint az Active Directory és domén-csatlakozás és a nemrég beharangozott Windows Update for Business névre keresztelt új, felhős rendszerfrissítő szolgáltatással. "

Forrás: [link]


Meg itt látható egy jó összehasonlító táblázat:

[link]

128 GiByte-nál nem lesz több memóriád, BitLocker meghajtótitkosítást és EFS-t gyanítom nem használsz, a géped nem egy vállalati tartománykiszolgálóba jelentkezik be, csoportházirenddel nem akarod korlátozni a géped, távoli asztal megoldható 3. féltől származó alkalmazásokkal (LogMeIn, TeamViewer,...), mint a virtualizáció is (Vmware Player, Virtualbox).


Szóval felesleges a Pro változat.

2015. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem. nagyon szépen köszönöm nektek a segítséget. Így egyértelmű számomra is,hogy a Home változat bőven megfelelő számomra.
2015. jún. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!