Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha majd frissítem a windows...

Ha majd frissítem a windows 8.1-et 10-re akkor megmaradnak a fájlok? De ez a frissítés csak 1 évre szól, szerinted érdemes? Július 29-én.

Figyelt kérdés

A gépen vannak programok stb, ezek megmaradnak?

Jobb a 10, mint 8?

Ha nem tetszik, akkor rakjam fel újra a 8.1-et?



2015. jún. 16. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
érdemes várni amig kicsit kiforrja magát nem egyből ráfrissiteni. egy 2 hetet szerintem minimum várj
2015. jún. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha akarod igen, telepítésnél két opció közül lehet majd választani, frissítés vagy tiszta telepítés.


Nem, nem csak egy évre szól, egy évig ingyen lehet frissíteni legális windows 7ről vagy 8ról. Utána "örökké" a tied a windows 10


lsd 1 válasz


Mivel még csak TP így nincs értelme válaszolni. Kérdezd meg, ha kijön a rendes


Vagy win7-et vagy linuxot, vagy amit akarsz/amihez van kulcsod

2015. jún. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Felesleges win10-re frissíteni, mivel ez a frissített verzió egy olyan rendszer lesz, ami állandóan figyelmeztetni fog, hogy vedd meg a windows 10-et, mert az nagyobb előnyökkel jár. Szóval én semmiképp sem frissítenék rá. Inkább megvárom, amíg fent lesz ncore-on.
2015. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:
2015. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!