Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz "windowstalanít...

Mennyire nehéz "windowstalanítania" magát egy átlagembernek? ÉS egyáltalán "megéri-e"?

Figyelt kérdés
A kérdés alatt azt értem, hogy száműzni a windowsos laptopokat és asztali gépeket, és helyette teljesen átmenni androidra, vagy iOS-ra
2015. jún. 16. 10:51
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

A laptop és az asztali gép soha nem megy át androidra vagy iOS-re. Szerintem a mobil bőven nem váltja ki a PC-t.

Linuxra ellenben nem nehéz átmennie egy átlagfelhasználónak. Ha nem használsz bonyolult programokat, nagyon jó alternatíva lehet. Kicsit bele kell tanulni, de ha van érdeklődés, akkor egy hét alatt bele lehet jönni az alapokba.

2015. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igy igaz.A másik alternatíva a Hackintosh.Ha nincs AMD hardware-ed akkor 99% hogy működik.Vagy freeBSD.
2015. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon, mivel az átlag pont baromi lusta linux meg ios kezelèst pluszba tanulni.

Semennyire, számos program -főleg játèkok- elsősorban windowsra ìródik. Linux az inkább munkához való. Ios dettó.

2015. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Játszani már régóta nem játszok. Tudom, hogy nem mennek át, de a windows tendenciái nekem nem jönnek mostanában be.

Arra gondoltam, hogy eladom a Samsung laptopom és venni helyette egy normális táblagépet

2015. jún. 16. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érné meg.A laptop-nak jóval hosszab az élettartama.
2015. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak a facebook-gmail-youtube szentháromságban tengeted az életed, akkor simán jó a tablet. Milliók élnek csak ezzel. Egyedül szakdogát gépelni macera vele, de úgy tűnik, ez téged nem érint.
2015. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A szakdoga még nem érint.

Van egy kis Lenovo X61-esem, majd azzal fogom az ilyeneket csinálni. Ez a tervem a Windows7 kifutása után pár hónappal fog életbe lépni

2015. jún. 18. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!