Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adsenseből megélni? Ma Mo-on...

Adsenseből megélni? Ma Mo-on egy átlagembernek bejöhet?

Figyelt kérdés

Már semmi reményem nem maradt valós, normál munkahely betöltésére. EZért minden reményemet az adsensebe helyezem.

Csináltam már vagy 5 blogot stb.


Szerintetek járható út? Mégpedig úgy hogy nem tudok sem html-t programozni, sem más programnyelvet nem tudok.


Sok oldalon azt írják (igaz 2007-es vélemények) hogy csináltak 30 semmiresejó webszemetet pl 30 blogot, weboldalt és dől a pénz. Mármint fogalmaznak ők így... :-)

Nade ti mit ajánlotok nekem? Gyártsam a weboldalakat aztán szerintetek valaha a minimálbér összejöhet belőle? Ilyen téren kezdő vagyok a neten. De majd küldök linkeket ha érdekelnek az oldalaim.

Tehát ma Magyarországon egy átlagember viheti sikerre az adsensevel?


2011. szept. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Téged jól átvágtak. Ez csak mese, nem lesz népszerű a honlapod, ha tőlük töltöd le az útmutatót.

0 tudással nem fogsz olyan kaliberű weblapot csinálni, hogy az érdekeljen több tízezer embert.

Persze, ha van egy jó ötleted, megbeszélheted egy weblapkészítővel, de 40k alatt ne nagyon gondolkodj.

Pölö egy honlapkészítő cég ajánlatai:

[link]

Esetleg, ha érdekel, olcsón készítek statikus weblapokat, írj egy privátot!

G.

2011. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem töltöttem le semmit így senki nem is vágott át. Csak simán a neten talált információkra hagyatkoztam...

SEO pdf-ekre gondolhatsz, de olyan sok pénzt én nem adok ki egyikre sem. Pláne ha annyira jól megél belőle akkor már gyanús hogy nem nyaral hanem könyvet ír és árul...



Amúgy én megélni szeretnék. Sajnos a 40k is horribilis összeg nekem egy weboldalért. Arról nem is beszélve hogy jó, elkészítettem a weboldalt, de jó ötlet nélkül az sem lesz látogatottabb. És gondolom 40k-ért nem jár ötlet hogy legyen adsense bevétel is....

Tehát most hiába lesz statikus weboldalam (azt se tom mi az) de ettől még nem lesz bevételem.

Szerintem félreértetted a kérdésemet.

2011. szept. 11. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

"Tehát ma Magyarországon egy átlagember viheti sikerre az adsensevel?"

Ez volt a végső kérdés, nem?

Többek között erre is választ adtam, és azt hiszem, te értettél félre.

Én egy céget mutattam, ami 40k-ért csinál honlapot.

Mivel én nem vagyok cég, így (sokkal) olcsóbban dolgozom.

G.

2011. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi esély, még próbálkozásra SEM jó, jön belőle pénz HA népszerű webhelyed van. Te nem tudsz rá kattintani, és barátot sem kérhetsz meg rá arra hogy kattintgasson rá mint állat, mert jobb esetben csak ezzel a kattintáokkal szerzett bevételed úszik el, rosszabban pedig az egész számlát buktad, vagy letiltanak. És az ebből befolyó pénz (magyarországon) elég csekély senki sem kattint már hirdetésekre. És még a korszerű böngészők fel vannak szerelve kiegészítőkkel pl. Firefox- Adblock plus stb.

Szóval... válasz a kérdésre: NEM

2011. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Befektetés nélkül semmiképp. Viszont csekély befektetéssel (50-250$) tudod népszerűsíteni az oldalad.

Erre a legjobb ötlet sztem a ptc-k. Fizetsz azért hogy megnézzék az oldalad.

ált. $5 kb 1000 látogató

$200-ért már 25000 látogatót is tudsz szerezni.

De igazából ez függ az oldal témájától is hogy mennyire érdekes az oldal/téma.

2011. dec. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!