Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Én azzal a kérdéssel fordulnát...

Fusion1998 kérdése:

Én azzal a kérdéssel fordulnátok hozzátok, hogy steamon elfelejtettem a jelszóm és az email címemnek a jelszavát szóval ez nagyon gáz. És nem tudom mit kell tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
steam

2015. jún. 16. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy. Ennyi. Nem tudsz semmit sem tenni.
2015. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 karesz01 ***** válasza:

Steam

[link]


---

Az e-mail fiókod belépési oldalán ott van :

-jelszó emlékeztető

-elfelejtett jelszó

-Elfelejtetted a jelszavad?

stb .

2015. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

nyitsz egy új ticketet a supportjukon, leírod a felhasználóneved, e-mailcímed, meg csatolsz egy bizonyítékot arról, hogy tényleg a tied. Pl lefotózod egy dobozos játékod és ráírod a ticket számát, paypalos bizonylatot csatolsz, vagy bankkártyád bizonyos adatait megadod. Amid van.


Én egy régi accomnál még az e-mailcímemre sem emlékeztem, csak a felhasználó névre meg megvolt a dobozos játék, így is megoldották, hogy használhassam.

2015. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!