Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért Starter Edition a wow-om?

Miért Starter Edition a wow-om?

Figyelt kérdés
Eddig csak kipróbálás miatt volt starter, de megvettem digitálisan Draenorig. Azt írja hogy már aktív a Draenor és számolja is a napokat vissza fele, de mikor belépek a menüben azt írja hogy upgradeljek, és vegyem meg teljesben. A játékon belül is ezt írja, nem tudok invelni, whispelni semmi, mert azt hiszi hogy starter. Hogy állítsam ezt be?

2015. jún. 23. 05:21
 1/8 anonim válasza:
Amikor ott vagy a battle.net applikációban ( ahonnan a wowot is indítod) a play / start Gomb fölött (amivel a játékot indítod) ott van egy kis rész amire ha rányomsz kitudod választani hogy Starter account v. LIVE WOD account :) remélem érthető voltam.
2015. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
de kérlek jelezd ha nem az lenne e a megoldás.
2015. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ilyet nekem is szokott csinálni! Töröld a játék mappájában található cache és WTF/account mappát! Ilyenkor nálam helyre szokott jönni. Nekem panda-n szokott stuckolni ilyenkor nem enged a 90+ szinttel rendelkező karaktereimmel játszani!
2015. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Töröltem a WTF/acc-t, kiválasztottam a start gomb felett hogy ne trial hanem a rendes legyen de ugyan úgy bejön az a kis ablak hogy vegyem meg a teljes verziót :(
2015. jún. 23. 13:35
 5/8 anonim válasza:
Akkor írj a blizzardnak, hogy problémád van! Nekem a kliens helyreállítása után jó szokott lenni próbáld a battle.net cache fileokat is törölni
2015. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sikerült?
2015. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magától megjavult 2 nap múlva. Gondolom a rendszer nem dolgozta fel egyből a vételt.
2015. júl. 1. 05:33
 8/8 anonim válasza:
Regi kerdes, de ha valakinek kene:az hogy felismerje hogy mar nem starter edition, 72orat vehet igenybe.
2015. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!