Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mobile Intel (R) 965 Express...

Bodob079 kérdése:

Mobile Intel (R) 965 Express Chipset Family nem tudom hanyas valami driver? Gyorsítót vagy helyreállítót grafika szar :/

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes? 'Gyorsito' nincs, ez egy alsonal is alsobb kategorias grafikus adapter, nem tudsz vele semmilyen jatekot futtatni.
2015. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg fogalmazni mert cefetül nem érteni a google fordító szintű mondatszerkezetű kérdésedet...
2015. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs a videó kártyámról van szó ami a laptopba van ideges voltam azért írtam így mit lehet vele kezdeni?
2015. jún. 25. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát egy intelessel nem sokat... alapszinten a kb 5-10 évvel eleőtti programokkal próbálkozhatsz de ahogy érzed...
2015. jún. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kilehet cseréltetni a kártyát vagy ez alapból benne van?
2015. jún. 30. 02:24
 6/7 anonim ***** válasza:
annyira, hogy ra van forrasztva az alaplapra. ez van, olcso notebook, no gaming.
2015. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor egy kula gépet vettem :/ végül is nekem annyit ért :D de azért köszi srácok a segítséget :)
2015. júl. 26. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!