Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi futhat folyamatosan a...

Mi futhat folyamatosan a háttérben? (probléma lenn)

Figyelt kérdés

Már volt egyszer kérdés, de az arra adott válaszok nem oldották meg a problémát: a kurzor mellett bizonyos időközönként(kb 2-3 mp) megjelenik a kis kék karika, mint amikor tölt valamit, "dolgozik". No de ez a karika akkor is feltűnik, amikor épp semmit nem csinálok, nincs megnyitva semmi. Amikor teljes képernyős nézetben filmezek, folyton feldobja a tálcát, gondolom akkor, amikor "dolgozik". Futtattam a vírusirtót, minden rendben. Csak az újratelepítés segíthet rajta vagy van más mód?

Ne támadjatok le nagyon, mentségemre szóljon, hogy nő vagyok. A laptopomat tanulásra, netezésre, filmezésre használom, semmi olyat nem töltök le, ami kicsit is gyanús. Viszont leállításkor szinte minden alkalommal frissít, nekem ez sem tetszett soha, de nem érdekelt ezidáig. Vajon okozhatja ez a problémát?



2015. jún. 25. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta ezt egy ideig, ezt is a Windows hibái közé soroltam, nem foglalkoztam vele. Esetleg ctrl+alt+del-el a feladatkezelőt (task manager) nyisd meg és a processes-nél (folyamatok) ellenőrizd az alkalmazásokat, tényleg vírus-e.
2015. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam az általad említett módon "meggyógyítani", de amint leállítottam egy bizonyos folyamatot, az pár másodpercen belül újra elindult. Jó, mi? :D Azért ment a zöld pacsi, köszi! :)
2015. aug. 4. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
futtasd a malwarebytesot
2015. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!