Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel új vagyok a számítástech...

Áron02 kérdése:

Mivel új vagyok a számítástechnikában ezért tőletek kérdezem, hogy gaming pc-re jó lesz ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
MSI H97-G43 kompatibilis az intel i5 4690K val? Meg van egy "jó" grafikus kártyám, Amd Radeon HD 7700 series. Ha jó és megveszem, mesterhez vigyem el, hogy szerelje össze?

2015. júl. 1. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kompatibilis. De figyelj oda, mert ennél a lapnál a Ram - ok csak 1600 MHz -ig kompatibilisek, szóval ha nagyobb at raksz bele ,akkor is csak 1600 MHz-en fogja használni a memóriamodulokat.
2015. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor tudsz ajánlani jobb alaplapot?
2015. júl. 1. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen árban az ASUS Z87M-PLUS lapot tudnám ajánlani.
2015. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az kompatibilis ezekkel?
2015. júl. 2. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen kompatibilis, nekem is ilyen van (mármint alaplap) azért merem ajánlani.

Mondjuk, most nézem az ára elég magas, én multkor 30-ért tudtam beszerezni, mert a haveromnak van egy számtech üzlete és így nagyker áron jött.

[link]

[link]


Látom a 220 volt-nál 29975 ft, de gondolom nincs nekik sem raktáron sem készleten és annyiért be sem tudják szerezni, de megpróbálhatod tőlük, megbízható webshp, szóval egy próbát megér.

2015. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!