Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mással is előfordult már,...

Mással is előfordult már, hogy annyira felmelegedett a telefon, hogy kikapcsolt vagy magától lehúzta a fényerőt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyám régi Alcatel 992D-jénél megesett párszor. Katasztrofális volt az az egész telefon.
2015. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem.

Egyszer volt hogy játszottam valami CPU és GPU zabáló játékkal és felmelegedett (de ez normális)... Erre én okos mondom miért ne csináljunk egy AntutuBencmarknak valami CPU terheléses tesztjét ami a hőmérsékletet is méri és az alapján csinál egy grafikont...

75°C ra felmelegedett a telefon és kikapcsolt és kiírta hogy túlmelegedett és ha lehet hagyam hülni.

A telefonnak semmi baja se lett, a fényerőt se vette le

OnePlus One :)

2015. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jófej:D ***** válasza:

Egyszer igen, mikor Mortal kombat x-el játszottam, és közbe a 30C-os hőségbe rásütött a nap. Kiírta hogy nagyon meleg és valami olyasmit olyasmit hogy lépjek ki, mert kikapcsol. Kiléptem, és hagytam hülni. (nem kapcsolt ki)

Concorde Blackbird

2015. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is csinált, főleg lg G3 nál és Z3 nál.
2015. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt csinaltam mint amit a hármas leirt, xperia z1 -el, felment a hőmérseklet kikapcsolt, hagytam lehülni es kesz
2015. júl. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen lg g2 mini tulmelegszik es leveszi a fenyerejet de szerencsere nem kapcsol ki
2015. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!